• Wpisów:167
  • Średnio co: 11 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 16:54
  • Licznik odwiedzin:3 586 / 2005 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Siemakaa wszystkim . Jeśli mnie lubicie i podoba wam się mój blog to głosujcie na mnie na tej stronie . http://azmariaa.pinger.pl/m/19644107 Wystarczy że w ostatnim wpisie na tej stronie której link podałam napiszecie w kometarzu mój numerek . A mój numerek to 33 . ; p Odwdzieczę się tylko piszcie jak . Z góry dziękuje . ;P Jak mozecie poproszczie swoich znajomych aby głosowali . ;d
 

 
Przepraszam wszystkich , ale nie na razie odpuszczam sobie bloga . Może na koniec wakacji lub na początek września jeszcze dodam wpisy. Ale będę wchodzić odpisywać , na wiadomości prywatne .
 

 
Naprawdę sądziłam, że będzie dobry do poskładania mnie. W efekcie popsuł wszystko jeszcze bardziej
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Najpiękniejsza chwila w ciągu dnia ? Północ. Bo tylko wtedy już nie ma dzisiaj, a jutro jeszcze nie nadeszło.
 

 

Nie ma w tym logiki, mijaja dni, tygodnie, miesiące, a ja ? Ja jestem zawieszona między przeszłością a teraźniejszością zagubiona pomiędzy tym co myśle, a tym co czuję.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Dość. Dość życia. Dość świata. Dość wszystkiego.
 

 

Jesteśmy młodzi. Mamy setki pasji i tysiące niespełnionych marzeń, ustawionych gdzieś w kolejce naszej wyobraźni. Moglibyśmy żyć chwilą. Mamy szansę żałować w przyszłości tylko rzeczy, na które nie mieliśmy odwagi i jednocześnie mamy szansę, by było ich jak najmniej. Możemy zaplanować wszystko dokładnie tak jak tego chcemy i tego nie robimy, bo zwyczajnie boimy się reakcji innych.
 

 
Miłość? Mówi się, że jest lekarstwem. Ale potrafi też wypalić, wyniszczyć do resztek sił. Osłabia ,odbiera tlen. Odbiera tchu, rozkłada serce na milion kawałków, które ciężko jest posklejać. Przywołuje złość, nienawiść, niechęć. Przywołuje to , co najbardziej boli. A wspomnienia po niej, rozpierdalają od środka. My na to nie mamy żadnego wpływu, bo tak już po prostu musi być.
 

 
Powiedzieliśmy sobie to "żegnaj" i nadal trzymamy za ręce. Nadal nie mamy odwagi rozpleść palców. Z upływem czasu zamiast się oddalać, to zaciskamy mocniej. Im bliżej końca tym dale
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Spójrz, to piękne, z jak wielką siłą ludzie potrafią kochać, jak wiele zdołają poświęcić, jak wyjątkowe słowa są w stanie wypowiedzieć, a teraz odwróć się, popatrz, jak cierpią, gdy nie są akceptowani, gdy ich miłość nie wystarcza, nie kumuluje się z uczuciami drugiego człowieka, spójrz, jakie staje się ich życie, jak upadają, jak niewyobrażalnym zjawiskiem jest dla nich życie bez ukochanej osoby
 

 
Czego bym nie powiedziała, o czymkolwiek bym nie wspomniała, wszystko będzie o nas, o naszej historii, naszej znajomości, boję się używać słowa miłość.
 

 
Spójrz, to piękne, z jak wielką siłą ludzie potrafią kochać, jak wiele zdołają poświęcić, jak wyjątkowe słowa są w stanie wypowiedzieć, a teraz odwróć się, popatrz, jak cierpią, gdy nie są akceptowani, gdy ich miłość nie wystarcza, nie kumuluje się z uczuciami drugiego człowieka, spójrz, jakie staje się ich życie, jak upadają, jak niewyobrażalnym zjawiskiem jest dla nich życie bez ukochanej osoby.
 

 
Tak bardzo chciałam Ci powiedzieć jaki jesteś ważny, ile dla mnie znaczysz, jak bardzo Cię kocham. kiedy wciągając telefon z kieszeni poczułam wibracje i ujrzałam Twoje boskie imię na wyświetlaczu. z szerokim uśmiechem otworzyłam wiadomość, zbladłam, moja twarz już nie promieniała radością, serce jak by przestało bić. wszystko zawaliło się w ułamku sekundy. mogłeś mi chociaż oszczędzić informacji, że kręciłeś z nią od miesiąca, mimo, że byłeś ze mną.
 

 
A dzisiaj wspominając Ciebie, uśmiecham się, zaciskając pięść, dławiąc się łzami. Już wiem ile kosztuje prawdziwe szczęście
 

 
a gdy ujrzę w twoich oczach łzy, podejdę i szepnę "wreszcie znasz to uczucie"
 

 
I wiesz jakie to jest kurwa trudne, zasypiać z myślą, że jutro znowu się obudzisz ze słowami " co ja do chuja robię na tym świecie ".
 

 
Zawsze zastanawiałam się, kim właściwie dla niego jestem. Nigdy nie nazwał mnie swoją dziewczyną, przyjaciółką, czy nawet koleżanką. Teraz już znam odpowiedź. Po prostu byłam, jestem i z całą pewnością będę dla niego nikim.
 

 
i przy słowach "nic do ciebie nie czuje" momentalnie popłynęły mi łzy.
 

 
Tak bardzo chciałam Ci powiedzieć jaki jesteś ważny, ile dla mnie znaczysz, jak bardzo Cię kocham. kiedy wciągając telefon z kieszeni poczułam wibracje i ujrzałam Twoje boskie imię na wyświetlaczu. z szerokim uśmiechem otworzyłam wiadomość, zbladłam, moja twarz już nie promieniała radością, serce jak by przestało bić. wszystko zawaliło się w ułamku sekundy. mogłeś mi chociaż oszczędzić informacji, że kręciłeś z nią od miesiąca, mimo, że byłeś ze mną.
 

 
odwróciłeś oczy, gdy w moich zauważyłeś łzy, a tak bardzo chciałam żebyś patrzył jak przez Ciebie cierpie .
 

 
byłeś jedną z nielicznych osób , które naprawdę mnie znają . dobrze wiedziałeś , że nie dam sobie rady gdy odejdziesz - a jednak to zrobiłeś .
 

 
patrz na mnie. patrz jak brakuje mi sił, jak umieram ja, i moje serce. patrz jak łzy spływają mi po policzkach. patrz. przecież lubisz jak płaczę
  • awatar Wciąż Cię kocham, kurwa ...: Bardzo mi się podoba Twój blog . ; D Świetne zdjęcie . ! Aa ten cytat jest po prostu idealny . <3 Wbij do mnie jeśli masz ochotę . ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
nie sądziła że potrafi tak mocno ryczeć. położyła się na ziemi, z łez zrobiła się wielka kałuża. uznała że nie warto czekać, nie warto czekać na niego. jest szczęśliwszy z inną. poszła do kuchni, wzięła nóż i pchnęła się nim dwa razy. nagle usłyszała dźwięk przychodzącej wiadomości na gadu. nie była w stanie żeby podejść do komputera, powoli umierała, krew łączyła jej się z łzami tworząc jedność. miała rację myśląc że śmierć jest spokojna, łatwa. później okazało się że wiadomość na gadu była od niego "bez ciebie, życie nie ma sensu"
 

 
dzisiaj zastanawiam się nawet czy jest sens oddychać..